تولید کننده انواع عایق نسوز

تامین کننده موادشیمیایی و کاتالیست صنعتی

طراحی، مشاوره و اجرای انواع کوره های حرارتی


درباره ما

شرکت آمل کربوراندم

  • تولید کننده انواع آجر عایق نسوز
  • تامین كننده مواد شیمیایی و كاتالیست های مورد نیاز در صنایع نفت‏‏، گاز، پتروشیمی، فولاد و تصفیه آب و فاضلاب
  • طراحی، مشاوره و اجرای انواع كوره های حرارتی

 

درباره ما

  • شركت آمل كربوراندم، اولین تولید كننده آجر عایق نسوز در ایران‏، با نزدیك به سی سال تجربه ی تولید در زمینه انواع محصولات نسوز، فعالیت خود را به طور رسمی از سال ۱۳۶۷ با ظرفیت تولید ۳۰۰ متر مكعب آجر عایق دیرگداز در سال آغاز كرده است كه امروزه با انجام طرح های توسعه ای، تولید آن به بیست برابر مقدار اولیه افزایش یافته است.
  • متخصصین توانمند این شركت، با انجام فعالیت های نظام یافته و خلاق درجهت گسترش مرزهای دانش و حل مشکلات اقتصادی، موفق به كسب دانش فنی لازم جهت تولید قطعات خاص سرامیكی و آلومینایی از جمله كاپلاك سرامیكی و فرول های آلومینایی به روش قالب گیری تزریقی گردیده اند.
  • كادر فنی این شركت، به خاطر کاوش های اصیل در حوزه پوشش های نسوز سرامیكی، به منظور بسترسازی علمی لازم برای حل مسائل جاری و آتی، موفق به دستیابی فرمولاسیون انواع پوششهای نسوز بر پایه آلومینا و زیركونیا گردیده كه تحول شگرفی را در تعمیرات سرد و حتی گرم كوره های حرارتی برای پیشگیری از اتلاف حرارت، افزایش طول عمر كوره و افزایش راندمان تولید، بوجود آورده است.
  • شركت آمل كربوراندم، در سال های اخیر در راستای گسترش دامنه كالاهای قابل عرضه، مسئولیت تامین مواد شیمیایی و كاتالیست های مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد و صنعت تصفیه آب و فاضلاب را در دستور كار خویش قرار داده كه این امر نیز تا كنون با موفقیت به انجام رسیده است.
  • شركت آمل كربوراندم، علاوه بر خدمات مهندسی و بازرگانی، مراحل طراحی، مشاوره و اجرای كوره های حرارتی را نیز بر عهده دارد كه در این راستا، اقدام به سازماندهی گسترده در بحث اجرایی پروژه ها نموده است به طوریكه كلیه فعالیت های اجرایی با پشتیبانی همه جانبه تیم مهندسی و فنی صورت می پذیرد.
  • آنچه كه امروزه شركت آمل كربوراندم را در این سطح از اعتبار قرار داده است، اعتقاد راسخ مدیران این شركت به موضوع كیفیت برتر محصولات تولیدی و كالاهای عرضه شده، می باشد به طوریكه این شركت، ادعای رقابت با برترین های صاحب نام در این زمینه را دارد.

 

توضیحات بیشتر

شركت آمل كربوراندم، یكی از موفق ترین های بازار تولید محصولات نسوز و تامین كننده كاتالیست هایی نظیر سیلیكاژل، زغال اكتیو، آلومینا اكتیو و مولكولارسیو می باشد؛ همچنین عرضه كننده محصولات شیمیایی نظیر كریولیت‏، پلی آلومینیم كلراید، پتاسیم كربنات، مورفولین، پلی الكترولیت و غیره. در همین راستا‏، این شركت موفق شده است تا كنون همكاری نزدیكی با بسیاری از شركت های معتبر نظیر مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایش گاز هاشمی نژاد‏، پالایش گاز بیدبلند، پالایش نفت تهران، اصفهان، كرمانشاه و شازند؛ شركت های مختلف پتروشیمی نظیر پتروشیمی مارون، نوری، امیركبیر، جم، كاویان، شیراز، خراسان، بیدك؛ شركت های مجری پروژه های فولاد نظیر ایریتك‏، فولاد تكنیك، پامیدكو؛ كشت و صنعت حكیم فارابی، كشت و صنعت شكر دهخدا و غیره داشته باشد.

 

پلان مدیریتی شرکت آمل کربوراندم

 

پلان مدیریتی شرکت آمل کربوراندم-1شرکت آمل کربوراندم


- تولید کننده انواع آجر عایق نسوز
- تامین كننده مواد شیمیایی و كاتالیست های مورد نیاز در صنایع نفت‏‏، گاز، پتروشیمی، فولاد و تصفیه آب و فاضلاب
- طراحی، مشاوره و اجرای انواع كوره های حرارتی

شركت آمل كربوراندم، اولین تولید كننده آجر عایق نسوز در ایران‏، با نزدیك به سی سال تجربه ی تولید در زمینه انواع محصولات نسوز، فعالیت خود را به طور رسمی از سال ۱۳۶۷ با تولید ۳۰۰ متر مكعب آجر عایق دیرگداز آغاز كرده است كه امروزه با انجام طرح های توسعه ای، تولید آن به بیست برابر مقدار اولیه افزایش یافته است.
متخصصین توانمند این شركت، به خاطر فعالیت های نظام یافته و خلاق درجهت گسترش مرزهای دانش و حل مشکلات اقتصادی، موفق به كسب دانش فنی لازم جهت تولید قطعات خاص سرامیكی و آلومینایی از جمله كاپلاك سرامیكی و فرول های آلومینایی به روش قالب گیری تزریقی گردیده اند.
كادر فنی این شركت، به خاطر کاوش های اصیل در حوزه پوشش های نسوز سرامیكی، به منظور بسترسازی علمی لازم برای حل مسائل جاری و آتی، موفق به دستیابی فرمولاسیون انواع پوششهای نسوز بر پایه آلومینا و زیركونیا گردیده كه تحول شگرفی را در تعمیرات سرد و حتی گرم كوره های حرارتی جهت جلوگیری از اتلاف حرارت، افزایش طول عمر كوره و افزایش راندمان تولید، بوجود آورده است.شركت آمل كربوراندم، در سال های اخیر در راستای گسترش دامنه كالاهای قابل عرضه، مسئولیت تامین مواد شیمیایی و كاتالیست های مورد نیاز در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد و صنعت تصفیه آب و فاضلاب را در دستور كار خویش قرار داده كه این امر نیز تا كنون با موفقیت به انجام رسیده است.
توضیحات بیشتر